Велосипеди двоколісні

Велосипед дитячий двоколісний - це те, що повинно стояти в кожному дворі або в коридорі квартири якщо у вас є дитина або підліток. Купити його можна в багатьох магазинах України, Києва, Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська чи Одеси, тому що це універсальний пристрій, моделей якого налічується просто шалено велика кількість. Ціна на дитячі транспортні засоби буде залежати від типу велосипеда, наприклад, швидкісні або гірські коштуватимуть дорожче, звичайні простіше -дешевле. Великий - це дитинство, адже згадайте себе років в чотирнадцять, у вас був 100 відсотків двоколісний друг або вам його просто дуже сильно хотілося. Сучасне покоління не пішло від цього, на наше щастя велосипеди їх також залучають. На батьківські плечі лягають муки вибору, як правильно знайти і підібрати велосипед дитині, щоб прослужив він досить довгий термін, як не зробити помилку при цьому, ми про все розповімо докладно.

Для початку ми звичайно вибираємо триколісний модель і тільки якщо бачимо, що дитина спокійно і швидко роз'їжджає на своєму транспорті, то тоді років в шість можна придбати йому двоколісний великий. Дуже часто, якщо ви скажіть, що велосипед берете малюкові, який тільки переходить з двоколісного залізного друга, то вам дадуть в комплект додаткові колеса, їх в разі чого можна буде приєднати до велику. Дитина зможе підстрахуватися за допомогою них і навчитися правильно водити ваш подарунок.

З розміром коліс, ми визначилися в попередній статті про триколісні велосипеди, тепер під них потрібно вибрати раму. Як перевірити правильно відстань? Це зовсім не складно, просто продавці не розповідають таке своїм клієнтам, щоб не дай бог ви не пішли без покупки. Найкраще відстань від керма до краю сидіння попереду - це відстань від ліктика дитини до кінця пальчиків.

На що варто ще звернути увагу?

  1. Висота сидіння і керма. Вони повинні бути або вже відрегульовані відповідно до зростання дитини, або ви повинні мати можливість зробити це самостійно. Малюк повинен мати можливість не згинаючи спину, дістати ногами до підлоги, якщо потрібно буде різко загальмувати. Поясніть перед початком руху, що ставити ніжку на педаль потрібно не тільки п'ятою або носком, а всією ступнею повністю.
  2. Ланцюг. Вона повинна бути закрита повністю спеціальною кришкою, щоб в неї не могла потрапити одяг (штани дитини часто туди залазять, через це з велосипеда можна сильно впасти і отримати пару саден і ударів) і бруду.
  3. Гальмо та його вид. Всі стараються, як можна швидше купити дитині велосипед з ручним гальмом, але не завжди до нього готовий сам власник велосипеда. Пропонуємо провести маленький експеримент, який дозволить визначити вам, чи потрібно купувати транспорт з ручним гальмом або ще рано. Дайте дитині банку бляшану з-під будь-якого напою і попросіть стиснути однією рукою - вийшло, тоді беремо ручне гальмо, якщо немає, то ніжний. Коли малюк не готовий до використання ручного гальма, то в разі чого він просто не зможе різко загальмувати, а це небезпечно.

До велосипеду, хоча б на перших порах потрібно буде використовувати засоби захисту. Що до них відноситься? Це звичайно шолом, налокітники та наколінники. Це той самий мінімум, який варто придбати батькам. Одягніть це на дитину (він точно буде чинити опір, тому посилаємо самого стійкого батька, який пояснить, що на перших порах доведеться поносити це все), якщо ви бачите, що він відмінно їздить і не падає хоча б протягом трьох днів, то можна все знімати і спокійно не боятися за його збереження.


Велосипед Tilly CRUISER 20" T-22035 purple
T-22035
Дитячий велосипед Tilly Cruiser T-22035 з яскравою кольоровою гамою і стильним дизайном.Захист на ланцюгДіаметр коліс: 20 "Можливі..
2156грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)