phone-icon

Наши контакты

Прогулянкові коляски Maclaren: хіти моделей для новонароджених


Прогулочные коляски Maclaren: хиты моделей для новорожденных

Британська компанія Maclaren, заснована аероконструктором, першою запропонувала легкі і компактні дитячі прогулянкові коляски. Легкість забезпечила алюмінієва рама, що одночасно є міцною. Компактності інженеру вдалося досягти завдяки оригінальній конструкції складання вироби - на кшталт тростини. Сучасний модельний ряд продукції компанії володіє усіма особливостями своїх предків, одночасно відповідає модним тенденціям наших днів.

Всі прогулянкові коляски Макларен діляться на дві групи за віковою обмеження: розраховані на дітей піврічного віку і старше; відповідні новонародженим. Серед останніх справжніми хітами стали моделі Techno XT і Techno XLR. Обидва вироби - більш ніж гідні транспорти для малюків. За технічними характеристиками вони практично не відрізняються, тому нижче перерахуємо загальні гідності. Зараз лише підкреслимо, що модель Techno XLR обзавелася революційно просторим сидінням. Внутрішня ширина становить 37 сантиметрів! Зазвичай же цей показник дорівнює 29-31 сантиметру.

Переваги моделей Techno XT і Techno XLR

Дитячі прогулянкові коляски незамінні для літніх прогулянок, близьких і далеких подорожей. У теплу пору року батьки частіше і довше гуляють з малюками, відправляються за місто на машині, переміщаються в його околицях на громадському транспорті. Тому в кожній родині обов'язково є такий виріб. Причина: легка вага, простота експлуатації, компактність в складеному вигляді, маневреність. Прогулянкові коляски Maclaren користуються величезною популярністю серед батьків.

Якщо малюк народився влітку, кращим вибором стане модель Techno XT або Maclaren Techno XLR, оскільки вони підходять немовлятам. По-перше, спинки даних виробів опускаються до повністю горизонтального положення. По-друге, сидіння передбачають спеціальні анатомічні підголовники. По-третє, коляски збагачені захисними бар'єрами в області ніжок і за головою. Таким чином, забезпечується максимально безпечне і правильне положення для прогулянки новонароджених.

Розглянуті прогулянкові коляски Макларен обзавелися ще одним нововведенням: регульованою підніжкою з функцією пам'яті. Тобто підніжка зберігає задане положення навіть після складання, розкладання вироби. Додаткову безпеку малюкам забезпечують 5-точкові ремені, світловідбиваючі елементи на рамі, блокатори поворотних коліс, здвоєний ножні гальма. Від негоди і сонячних променів дітлахів захистить великий капюшон з фактором UPF +50.

Прогулянкові коляски Maclaren Techno XT і Techno XLR створені, щоб дарувати комфортні і безпечні прогулянки! Замовити коляски Maclaren можливо в нашомі магазина колясок та автокрісел Avtokids.com.ua або за телефоном 096-328-50-51


Коментарі