phone-icon

Наши контакты

Дитяче автокрісло BeSafe

Світовий норвезький бренд HTS BeSafe AS був заснований в 1930 році, спеціалізуючись на виробництві сидінь для використовуваних в тому час транспортних засобів - коней. Випуск автомобільних крісел почався з 1963 року. І сьогодні бренд BeSafe є провідним виробником надійних і якісних автокрісел, представлених більш ніж в 50-ти країнах.


Дитяче автокрісло BeSafe сконструйовано таким чином, щоб забезпечити маленькому пасажиру високий рівень комфорту і безпеки в автомобілі. Весь модельний ряд відповідає сучасним строгим стандартам безпеки.


Компанія БіСейф постійно вдосконалює свою продукцію, впроваджуючи новітні технології та матеріали. Серед асортименту представлені автомобільні крісла для малюків різних вікових груп: з народження і до 12 років.

Автокрісло 0+ призначене для малюка від народження і приблизно до року. Дитяче автокрісло 0+ сконструйовано з урахуванням анатомічних особливостей новонародженого. Немовляті важливо забезпечити максимально горизонтальне положення. Саме тому в комплект автокрісла групи 0 входить спеціальний вкладиш, що забезпечує підтримку незміцнілого хребта малюка.

Дитяче автокрісло 0+ внутрішні утримують ременями з кріпленням в п'яти точках, ергономічною ручкою для перенесення і тентом від сонця з захистом від ультрафіолетових променів UV-50 +. Крісло можна використовувати як переноску, що зручно, якщо ви вирішили відправитися в поліклініку, гості або в магазин. Дитяче автокрісло BeSafe 0 + встановлюється на базу IsoFix. Згідно з правилами перевезення новонароджених дитина в автокріслі 0 + знаходиться в положенні проти ходу руху.


Посилена система бічного захисту автокрісла гарантує малюку високий рівень безпеки в разі бокового удару. Автокрісло БіСейф 0 + можна встановлювати на шасі колясок через спеціальні адаптери, які можна придбати окремо. Така особливість дозволить вам після поїздки на автомобілі продовжити пішу прогулянку з новонародженим. Для цього необхідно дістати автокрісло з автомобіля і, не турбуючи сон дитини, встановити крісло на раму коляски.

Автокрісло BeSafe для дітей дошкільного віку - група 0 + / 1 та група 1 призначене для малюка від 6-9 місяців і до 4-х років. Весь модельний ряд крісел має посилену бічну захист SIP. Автокрісло буде рости разом з вашим малюком: для цього достатньо відрегулювати висоту підголівника.

Дитяче автокрісло БіСейф для дітей дошкільного віку встановлено на базу-платформу, яка дозволяє змінювати кут нахилу сидіння. А це означає, що навіть у тривалих поїздках ваш малюк не втомиться і зможе повноцінно поспати.

Серед асортименту бренду представлені моделі автокрісел, які фіксуються на сидінні автомобіля як за допомогою сучасної і надійної системи IsoFix, так і штатного ременя.

Автокрісло BeSafe групи 0 + / 1 та групи 1 може встановлюватися в положенні спиною вперед на протязі всього терміну використання, а також спочатку проти, а потім по ходу руху.

Всі автокрісла БіСейф для дітей дошкільного віку оснащені внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки і комплектуються додатковим вкладишем для самих маленьких.

В асортименті бренду представлені моделі, чаша сидіння яких обертається для зручності посадки і висадки дитини. До таких моделей відноситься автокрісло BeSafe iZi Twist B i-Size (поворот сидіння в обидві сторони) і автокрісло BeSafe iZi Turn i-Size (повне обертання сидіння на 360 градусів).

Автокрісло BeSafe для дітей дошкільного віку фіксується за допомогою системи IsoFix і / або штатного ременя. А також в залежності від моделі встановлюється в положенні за / проти ходу руху.


Автокрісло BeSafe для дітей старшого віку розраховане для малюка від 4 до 12 років. Автокрісло БіСейф має регульований по висоті підголівник, що забезпечує дитині максимальний рівень захисту і комфорту. Автокрісло не внутрішні ременями, дитина утримується штатним ременем автомобіля.


Автокрісло БіСейф для дітей старшого віку не має підлокітників, і це не випадково. Найчастіше ремінь безпеки проходить над підлокітниками, а не під ними, що рекомендовано правилами перевезення і використання автомобільного крісла. І саме відсутність підлокітників запобігає ймовірність неправильної установки.

Якщо ви вирішили купити дитяче автокрісло BeSafe, то не забудьте до нього придбати оригінальні аксесуари. Для додаткового комфорту дитини можна купити сонцезахисні шторки, літній чохол, дзеркало заднього виду, подушку для сну і захисний чохол на спинку сидіння.


Дитяче автокрісло BeSafe - правильний вибір!

Коментарі